Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Gyógytorna közben néha kattan...

DDDDani kérdése:

Gyógytorna közben néha kattan a térdem, ez normális?

Figyelt kérdés
12 napja műtöttek,mert elszakadt az elülső keresztszalagom,ezen a héten kezdődőtt el az intenzívebb gyógytorna,és például mikor nyújtott pozicióbol hajlitom a térdem,néha kattan egyet,ez még normális ebben a fázisban?

2017. aug. 9. 12:38
 1/4 anonim válasza:

Nekem műtét nélkül is kattog tini korom óta, úgy hogy én magamnál már normálisnak tekintem, mivel semmilyen egyéb tünetet, fájdalmat nem okoz.

A gyógytornász / orvos mit mondott?

2017. aug. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a kattogással nyírod szét az izületet

Bemész egy fitnesz terembe és ha előtte utánaolvasol, akkor sérülésmentesen megerősítheted a lábad a több milliós gépeken. Nem a súly került rajta több millióba.

Gyógytornán max egy 500ft os gumiszalagot használtok gondolom.

2017. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.Válaszoló,már beszeltem a gyogytornásszal,rendben van még ebben a szakaszban köszi:)


2.Válaszoló: kérlek ne irj olyan témához választ amihhez nem értesz.

2017. aug. 14. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:
minek raksz ki kérdést, hogy a gyógytornászod ért-e hozzá, ha csak neki hiszel?????????????
2017. aug. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!