Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Pár napja fejre estem. Normáli...

Pár napja fejre estem. Normálisak a tüneteim?

Figyelt kérdés
Homlokra és szem alatt arcra érkeztem. Lenyúzott a talaj sok bőrt, de más gond nem tűnt fel, a fájdalom minimális, az is inkább a sebhelyeknél. Két napja történt, de azóta egyre jobban be van dagadva az arcom, a szememmel már alig látok ki mögüle? Ez normális? Nem pont hogy egyre jobban lohadnia kéne? Jegelem is folyamatosan, de hiába. Sosem történt mg velem ilyen, ez normális? (ha nem javul, hétfőn doki, de szeretném elkerülni)

2017. aug. 12. 06:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Milyen magasról estél? Milyen talajra? Nem az igazi hogy két napja dagad, jeges borogatást tettél rá? Sebet fertőtlenítetted?

Miért nem mentél egyből dokihoz? Fejed sérült, ilyenkor legalább a háziorvos megnézhetne, nehogy agyrázkódás legyen. Én a helyedben már elmentem volna orvoshoz, lehet volt valami a földön, amire allergiás vagy vagy ilyesmi, meg kizárni az agyrázkódást.

2017. aug. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én elmennék még ma dokihoz.
2017. aug. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!