Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogyan viseljem el magamon a...

Hogyan viseljem el magamon a csuklórögzítőt?

Figyelt kérdés

Már biztosan rég meggyógyult volna a jobb csuklómban az ínhüvelygyulladás, ha nem kéne állandóan levennem róla a rögzítőt, mivel melegben belerohad a kezem. A patikus javaslatára hintőpor helyett izzadásgátló spray-t vettem, de nem sokat ér. Max fél nap és távolról bűzlik a kezem az izzadságtól.


Más módszer nincs a gyulladás megszüntetésére?


2017. nov. 10. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen rögzítő ez, gépben mosható? Ha nem drága, vehetnél kettőt és mondjuk naponta váltanád/mosnád őket. Lehet, hogy az izzadság már teljesen beszívódott, azért olyan büdös..

Azért az ínhüvelygyulladástól jobb lenne megszabadulni, ha büdös, hát büdös egy-két hétig, inkább, mint, hogy állandóan fájjon, nem?

2017. nov. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, most jut eszembe, hogy egy ismerősömnek is volt nemrég ínhüvelygyulladása, kínlódott vele sokáig, aztán véggül valami műtétre is bejelentkezett - de nem került rá sor ugyanis (egész fura módon) magától múlt el: elkezdte terhelni! Muszáj volt, mert eltört a lába és mankóznia kellett egy darabig, s közben állandóan a csuklójára támaszkodott és elmúlt az ínhüvelygyulladás. Öröm az ürömben :D
2017. nov. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem nem műtöttek vele, a sebész egy tűvel leszívta a gangliont. Pár perc volt, kicsit fájt de megérte. Azóta sem jött vissza (kopp-kopp). Egyébként vannak házi patikák, de azt nem tudom hogy hatásosak-e. Régen olvastam róluk, aloe verat írtak, meg ilyesmit, nézz utána :)
2017. nov. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Praktikák* bocsi :)
2017. nov. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!