Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit mondjak holnap mi lett a...

Mit mondjak holnap mi lett a kezemmel?

Figyelt kérdés

Nem kérek olyat hogy megérte-e meg társai eleget hallgattam a kórházba az orvosokat. Voltak pszichiátrián. Lényeg az hogy ideges lettem és annyira felvagtam az erem, hogy össze kellett varrni. Most be van kötve a kezem és nem tudom mit mondjak az iskolába hogy mit csinaltam. Mit mondjak miért van bekötve és össze varrva? Ötletek?

17/l


2018. jan. 4. 16:11
1 2
 1/13 anonim válasza:
35%
Hát ne haragudj, de ha ennyire "ügyes" és "okos" voltál és önszántadból csináltad, húzd ki magad és vállald fel. Nem kell hazudgálni. Bátor voltál vagdosni magad, de nem mered kimondani mások előtt hogy mekkorát hibáztál?
2018. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Az igazat,sánta kutya...
2018. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Baleset volt másztál megcsúsztál és felhasította a szeg az üveg a cserép. Rengetek dolog van ami vág. Legközelebb ne csinálj ilyet kérlek akkor nem kell hazudni senkinek. :(
2018. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, "megvágtad egy törött üveggel", oszt jónapot...
2018. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%

Igaz, hogy egy barom vagy, és kur*ára nem ér semmit, ez a figyelemfelkeltés ha elvágod az ereid..Ilyet egy józan ember nem csinál..Édes istenem..Becsüld már az életed, 1 van belőle..

Amúgy meg 1000dolgot tudsz mondani, nekiestél az üvegszekrénynek és elvágta, vagy valami munkabaleset, mittudom én..Ha ehhez volt eszed, akkor nyílván ahhoz is van hogy kitalálj valami, hamár gyáva vagy.

2018. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat igazat mondok
2018. jan. 4. 16:36
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Mégis miért lettem lepontozva? #5
2018. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%
Mert nem hazugságra buzditottad. :)
2018. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
31%
Én is le lettem pontozva mert le mertem írni hogy mekkora hülyeséget csinált :D
2018. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Előzők: "Nem kérek olyat hogy megérte-e meg társai eleget hallgattam a kórházba az orvosokat. "
2018. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!