Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit mondjak holnap mi lett a...

Mit mondjak holnap mi lett a kezemmel?

Figyelt kérdés

Nem kérek olyat hogy megérte-e meg társai eleget hallgattam a kórházba az orvosokat. Voltak pszichiátrián. Lényeg az hogy ideges lettem és annyira felvagtam az erem, hogy össze kellett varrni. Most be van kötve a kezem és nem tudom mit mondjak az iskolába hogy mit csinaltam. Mit mondjak miért van bekötve és össze varrva? Ötletek?

17/l


2018. jan. 4. 16:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Persze h nem kér,de fel se vállalja. :)
2018. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
En nem pontoztam senkit se le se fel
2018. jan. 4. 19:48
 13/13 anonim ***** válasza:
91%

Az én javaslatom eltér a többiekétől.

Én jómagam is küzdök pszichés betegségekkel, köztük depresszióval is, bár sosem vágtam meg magam.

Viszont azt javasolnám, hogy ilyen szenzitív dolgokat NE ossz meg idegenekkel. Főleg ne tinédzser korú iskolatársakkal, mert nagyon sok visszaélés alapja lehet a későbbieken.


Pár éve egy jogi egyetemen akartam okkal a betegségemre hivatkozni, de a pszichiáterem a saját tapasztalatai alapján lebeszélt erről. Pedig ugye ez is csak egy betegség, csak oktatók (érett, felnőtt emberek) látták volna az orvosi szakvéleményt, ráadásul jogászok, akik tisztában vannak a személyiségi jogokkal, ennek ellenére sem javasolta az orvosom.


...és amint látom, okkal. Az, hogy felnőtt emberek itt miket nyilatkoznak egy mentális betegségről szóló kérdés alá (ráadásul egy kiskorúnak!), még mindig azt igazolja, hogy nem túl nagy megértés övezi az ilyen betegségek körét.


Tedd azt, amit felettem valaki már javasolt: teljesen egyszerűen mondd azt, hogy véletlenül megvágtad magad üveggel, és össze kellett varrni. Nem kell nagy feneket keríteni a dolognak nyilvánosan, de ugyanakkor próbálj meg segítséget keríteni.


N 27

2018. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!