Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Volt valakinek combig gipsze?...

Volt valakinek combig gipsze? Hogy bírta ki?

Figyelt kérdés

Meg nem engedtek haza, 3 napja vagyok kórházban, combom töveig begipszelve.

Felkelni nem tudok és nem is engedtek eddig.

Az orvost kerdeztem, összesen 8 hetig leszek gipszben.

Ki mikor kelhetett fel és hogy tudott így járni? Nagyon fájdalmas volt?


2018. jan. 31. 06:05
 1/7 A kérdező kommentje:

Illetve mennyire tudta ellátni magát akinek volt ilyen?

Még a zoknit is a párom húzta ra a gipszemre, ő segít polcolni a lábam mert nagyon mozgatni se tudom vagy tartani fájdalom nélkül :S

2018. jan. 31. 06:57
 2/7 te te te ***** válasza:
szia! engem bokaval mutottek, 6 het a a gipsz. kb 1 het es teljesen megszokod vele a jarast. Kitartas!
2018. febr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Áldott jó gyerek voltam, s a nyakamon kívül jószerivel mindenem volt már törve. Engem a combig gipszben legjobban az zavart, hogy nem mehettem ki a szomszéd fiúkkal bandázni, csinálni az életveszélyes hülyeségeinket. No, meg a baromi viszketés...
2018. febr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Végig combig leszel begipszelve vagy később kapsz rövidebb gipszet?
2018. febr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 te te te ***** válasza:
utolso...nem hinnem hogy monjuk egy terdkalacs torest eloszor combtetoig ero fkvobe rakjak es utana mar csak 1 centivel a terd folottig tart a jaro
2018. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
te te te Igazad van, de például achilles szakadásnál, elöször combig aztán a járó térdig ér. Persze sérülése válogatja.
2018. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végig combig leszek gipszelve. Március végén veszik le a gipszet, addig csak mankóval tudok közlekedni..ezzel is csak házon belül.
2018. febr. 5. 05:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!