Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A bal hūvelyk ujjam vágása...

Baila Krisztian kérdése:

A bal hūvelyk ujjam vágása helyén érzéketlen lett az ujj begyem fél része. Mitöl?

Figyelt kérdés
A vagas befort és most azon a reszen mintha 1 csomo alakult volna ki mitol lehet ez a csomo? Zsibbadni nem zsibbad de mikor fogok erzeketlen neurologus irt fel ideg vegzodes regeneralo gyogyszert 1 honapig vajon hejre jon az erzes?
2018. márc. 13. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha mely volt a vagas, vagy nagy, akkor siman benne van, hogy erzeketlen. Szerintem nincs okod aggodni, foleg ha latott doki is.
2018. márc. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy vágás miatt 1 évig érzéketlen volt az egyik ujjam vége, jó mélyen bevágtam, de visszajött bele az érzés 1 év után.
2018. márc. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat ! Hat nekem egy tuske miatt a surgossegen elzsibasztottak az uj begyem es erossen megvagtak s most mar lassan masfel honapja a seb begyogyult de ahogy nem ereztem az ujommal a csalad orvos irt fel neurovitamint es elmentem neurologushoz ENG vizsgalatra es az idegszal rendben van azt mondta, csak lehet valami erzo idegszalat elvagtak megsertettek s o is irt fel Tiolin complex idegszal regeneralot csak engem idegesit hogy fogaskor nem ugy erzek azon a felin mint egyebut... Es ha eroltettem az ujjom fogaskor nyomasra lehet az miatt fajhat itt ott a kezem meg a karom is?!
2018. márc. 13. 19:22
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt mondjak hogy az idegszal tenleg olyan kesore tud regeneralodni?
2018. márc. 13. 19:23
 5/12 A kérdező kommentje:
Nektek csak ugy magara jott helyre, vagy orvos irt fel gyogyszert?
2018. márc. 13. 20:04
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak úgy magától helyrejött, de nem is volt érzékeny az egész ujjam, csak azon a 2 centis darabon, ahová "visszaragasztották" a levágott darabot.
2018. márc. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ertem es mennyi idon keresztul jott vissza az erzes?
2018. márc. 14. 09:04
 8/12 A kérdező kommentje:
Es amig erzeketlen volt az ujjad azon a teruleten valami fura bizsergest zsibbadast ereztel?
2018. márc. 14. 09:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi van, rájöttél, hogy a keresett szó az "ujjad" és nem "ujjod" ?:D
2018. márc. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem pl a muteti sebemnel 5 eve nem erzek semmit a hasamon. Azt mondtak, erezni fogom ujra idovel. Hat nem jott ossze. 13 centis vagas, en nem parelok rajta, te se panikolj ilyenen, folosleges.
2018. márc. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!