Mik ezek a sebek?

Figyelt kérdés

Leginkább az alkaromon, illetve a lábamon térdtől lefelé tele vagyok sebekkel, és nagyon csúnya. Meg egy kevés van a fenekemen, és fölötte is, a derekamnál. Néha viszket, de alapvetően nem. De annyira rossz, jön a jó idő, és nem merek szoknyát felvenni, meg rövidujjút, mert nagyon csúnya. :S Ez mitől van, és mi ez, mit csináljak, hogy eltűnjenek? Gondoltam allergiára, de mégis mire? Tusfürdő meg testápoló nem lehet, mert egyrészt akkor máshol is lennének, másrészt évek óta ugyanilyeneket használok. A borotva is eszembe jutott, de akkor is, egyrészt máshol is lennének, másrészt a fenekemen és a derekamon viszont nem. Vagya a munkahelyemen lévő tisztítószerekre is gondoltam, de akkor is, csak a karom kéne, hogy sebes legyen.

Vettem ilyen BioOilt-t, de semmit nem használ. Mit csináljak vele?



2018. ápr. 5. 15:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!