Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lábgomba vagy lábtörés?...

Lábgomba vagy lábtörés? Melyiket "választanátok"?

Figyelt kérdés

Sajnos 16 éves létemre két és fél éve küzdök lábgombával. Egyszerűen nem tudok tőle megszabadulni, váltakozó intenzitás, egyszer egyik területen megszűnik, máskor meg más helyeken továbbterjed... Kínzó és őrjítő. Annyira, hogy már arra gondoltam, "ha választhatnék" inkább törtem volna el a lábam (átlagos módom, nem extrém súlyos esetre gondolok,ami után megnyomorodik az ember), és lenne egy "pillanatnyi"/időszakos fájdalmam, és lennék gipszben egy jó ideig, minthogy már 2,5 éve folyamatosan szenvedjek a lábgombától...

Tudom, értelmetlen..., de ti melyiket "választanátok" inkább? (Természetesen az egyiket sem lenne a legszerencsésebb, de az egyiket nevezzétek meg)


2018. máj. 6. 23:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyetértek.


Van valami brutális, recept köteles gyógyszer körömgombára (gondolom az a problémád), kérdezz utána a háziorvosnál.

2018. máj. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!