Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek ha kérem, saját...

Szerintetek ha kérem, saját felelősségre leveszik rólam a gipszet?

Figyelt kérdés

Munkahelyi balesetem volt, kétszer műtöttek a kezemet. Összesen már 11 hete vagyok gipszben mind a négy ujjammal együtt ráadásul konyekig.

Pénteken lesz meg egy kisebb műtétem és utána meg 6 hetig kellene gipszben lenni de már nagyon nehezen bírom.

Ha ugyanígy felkötve hordanam és vigyáznék, szerintetek ha kérem akkor nem gipszel be az orvos?


2018. máj. 9. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha feltétlen ragaszkodsz hozzá, akkor nem gipszelik be, csak utána ne csodálkozz, ha nem lesz használható a kezed. Ugyanis nem szórakozásból kell begipszelni, hanem azért, hoyg ne mozduljon el semmi a kezedben a gyógyulás ideje alatt, és ezt máskánt nem lehet biztosítani.

Pl. alvás közben hogy vigyázol? Elég, ha rosszul fekszel és már tönkre is tetted az eddigi eredményeket és utána sokkal nehezebben lehet, ha egyáltalán sikerül, újra rendbetenni - természetesen újabb, még hosszabb idejü begipszeléssel.


Nem tudom elképzelni, hogy ennyit nem fogsz fel, hoyg a te érdekedben gipszelnek és nem viccböl!

2018. máj. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hiába vigyáznál, mert a gipsz azért van, hogy ne mozduljon el a csuklód és az ujjaid. Ha mozognak az izületek, akkor az izmok is, és így a törött csontok is. Ami nem lesz jó, de ezt már az első leírta. Egyébként kérdésedre válszolva: szerintem levszik ha kéred, de utána ha gond lesz nem lepődnék meg, ha a biztosításról lemondhatnál.
2018. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Természetesen ez a te döntésed!! Nem velük hanem magaddal cseszhetsz ki.
2018. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!