Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez egy sérülés a segglyukamon,...

Ez egy sérülés a segglyukamon, vagy normális?

Figyelt kérdés
Már eléggé régóta olyan a segglyukam, hogy egy ponton, van egy sokkal rózsaszínebb kitüremkedő rész, amit hogyha például megfogok és jobban megszorítok fáj. Régebben voltam olyan kisebb problémáim, hogy "nagyobb dolog után" vérezni kezdett a lyukam, vagy szimplán csak fájt, akár WC-n voltam, akár nem. Viszont mostanában semmiféle ilyen problémát nem tapasztaltam, szóval nem törődtem vele. Azonban kezdett aggasztani hogy miért is lehet ilyen. Szóval mi lehet ez? Lehet ennek valami komolyabb következménye? Mennyek el vele orvoshoz?
2018. júl. 6. 11:43
 1/1 anonim ***** válasza:
92%
Valszeg aranyér, de az orvos nem árt ha megnézi.
2018. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!