Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mikor távolítják el a tűződrót...

Mikor távolítják el a tűződrótokat?

Figyelt kérdés
két tűződróttal és egy húzóhurokkal rögzítették az 5-ös lábközépcsontomat. Jövőhéten veszik le a gipszet, elképzelhető hogy akkor szedik ki a fémeket is? Nem tudom hogy kint van-e a vége a drótnak de amit láttam interneten mindenhol látszott a vége és simán kiszedték gond nélkül a gipsz után. Esetleg van olyan tűződrót aminek nem látszik a vége? és eltávolításához műtét kell? mikor?

2018. aug. 8. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
A lányom négy évesen eltörte a felkarját,3 drót ment bele.4 hétig volt rajta a gipsz,mikor levették,az egyik drót vége kandikált kifele.Nem vették ki azonnal,ha jól emlékszem,egy hónapot kellett várni,reggel bementünk,délután mehettünk ks haza.
2018. aug. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Egy hónap után mindegyiket kiszedték vagy csak azt aminek kint volt a vége?

2018. aug. 8. 19:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindet!Utána volt röntgen is, plusz jó pár hét múlva még egy kontroll a szakrendelésen.
2018. aug. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam :D mert azt hallottam hogy a fémeket majd egy év múlva szedik ki. Remélem nekem is kiszedik hamarosan:) köszönöm!
2018. aug. 12. 11:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos olyan is van,pl combcsont törésnél,azt a nagy csavart pl tényleg csak egy év múlva veszik ki(vagy több). Remélhetőleg neked nem maradnak benn olyan sokáig!
2018. aug. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

utolsó: igen a csavarokról olvastam hogy sokáig maradnak, de a drótokat általában gipsz levétel után szokták kivenni, de erről senki nem tájékoztatott kórházban. Nekem lábközépcsontom tört el, és néha szúr egy kicsit.

Holnap megyek és majd irok hogy mi történt:D

Köszönöm!

2018. aug. 13. 10:27
 7/9 A kérdező kommentje:
Na szóval a gipszet levették, a drótok nagyon szúrják a bőrömet, ezért holnap utan megyek vissza és valószínűleg akkor szedik ki
2018. aug. 14. 17:28
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülök,hogy jeleztél! Drukkolok,hogy gyorsan túless rajta!
2018. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2018. aug. 14. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!