Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tudnátok segíteni? Lábdagadás...

Tudnátok segíteni? Lábdagadás sérülés után

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ez az első kérdés amit kiírok ide, sajnos hasonlót nem találtam.23 éves lány vagyok. Megsérült a lábfejem 1 hónapja, fájt, nem törődtem vele és rászorítottam a cipőm ami utan bedagadt mire haza értem. Valószínűleg csak rosszul léptem és nem foglalkoztam az egésszel aminek ez lett az eredménye. Sajnos a duzzanat azóta is megmaradt és már nem tudom mitévő legyek. Történt röntgen, teljes verkép 2x és vizelet vizsgálat. Nem mutatott ezzel kapcsolatban semmit. Mindenki azt mondja ez egy hosszabb folyamat . De én már nagyon elvagyok keseredve . Ha itthon vagyok nagyjából okés de ha hosszú útra indulok ismét bedurran . Beírom Google-ra és mindenhol azt adja ki, hogy nyiroködéma . Megkérdeztem erről az orvosom aki egyébként egy sebész aki a leleteimet nézve és a lábamat azt mondta ez kizárt. Egyedül a sérülés helyén kifejezett a duzzanat de van h az egészre ráhúzódik ha megerőltetem. Egyébként látta más orvos is a SOTE-n ők se említettek semmi ilyesmit. A bokám és a vádlim egyáltalán nincs bedagadva, sőt vékonyabb mint a másik lábam. Szerintetek hihetek az orvosnak? És ha igen van valami tippetek? (Bekell vallanom azóta nem nagyon csinálok úgy semmit mert nagyon rossz érzés ha annyira bedagad . Azt mondják ez hiba. ) Elnézést, hogy hosszúra nyúlt és köszönöm előre is ha tudtok nekem valami tippet mondani.
2018. aug. 9. 22:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedvességed! :) Megfogadom a tanácsodat és rendszeresen megpróbálom csinálni! :) Azért is bátorkodtam írni ide hátha találok olyan embert/embereket akivel már történt hasonló, mert már nagyon nyomorultul érzem magam, hogy az egész nyaram ez teszi ki és kitudja még meddig ... barátnőm azt mondja azért dagad vissza állandóan ha ráállok mert egész nap pócolom és nem mozogtam vele rendesen ahogy kell ... csak olyan nehéz rávenni magam mert már nem akarom ezt a feszítő érzést és utána újra levinni a dagadást amennyire tudom ... már kezdem feladni, hogy valaha újra normális szép lábam legyen .. bár ez a legkevesebb, inkább már újra nagyokat szeretnék sétálni meg hasonlók .. :( :/ Mindenesetre tényleg köszönöm szépen! Jó, hogy mással is megtudtam osztani a problémámat :)
2018. aug. 12. 01:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!