Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meddig fog fájni a fémeltávolí...

Meddig fog fájni a fémeltávolítás után?

Figyelt kérdés
tegnap kiszedtek a lábamból (lábközépcsont) egy drótot és egy csavart, és azóta nem bírok ráállni, nagyon fáj. Ez normális? Műtét előtt simán tudtam járni de most nagyon kellemetlen

2018. okt. 2. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem normális... bolygatták, lett egy seb stb., persze hogy fáj most. De azért ha pár nap alatt nem múlik, akkor kérdezd meg az orvost (esetleg telefonon, ha nem akarsz bemenni).
2018. okt. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igazából 3 nap múlva megyek kötéscserére, csak furcsa volt hogy azt mondta a doki hogy műtétre nem kell mankót vinnem mert tudni fogok járni. Utána jó pár órát vártam mire elhozták a mankót otthonról. Remélem addig elmúlik, köszönöm a választ
2018. okt. 2. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!