Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nektek már eltört a boka...

Nektek már eltört a boka szalagotok? SOS

Figyelt kérdés
Valaszokat elore is koszi:)
2018. okt. 29. 16:25
 1/9 anonim válasza:
Elszakad, és igen.
2018. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A szalag szakad!


Egyébként részleges szakadásom volt már.

2018. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az. Meg a bokám is elszakadt már.
2018. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, nekem egyszer a bokacsontomból pattant le egy kis darab, és azóta sem nőtt vissza. A törést a röntgen tudja kimutatni, de nekem nem mutatta ki vagy a radiológus nem értett hozzá, egy év múlva egy más okból végzett röntgenvizsgálat mutatta ki. A szalagszakadást viszont nem mutatja ki a röntgen, azt ultrahanggal vizsgálják. Érdemes elmenni megvizsgáltatni, mert lehet, hogy műteni kell, vagy részleges szakadásnál ugyanúgy gipszelik, mintha törött lenne.
2018. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem aszt montták, hogy el tőrt:(
2018. okt. 29. 17:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Valamit félreérthettél. A szalag nem tud eltörni, csak elszakadni. A bokacsont tud eltörni vagy egy porc leválni. Kaptál írásos diagnózist? Ha megröntgenezték, akkor kellett, hogy kapjál leletet. Írd le, hogy mi van benne! Ha nem ultrahanggal vizsgálták, akkor nem tudhatnak semmit a bokaszalagról.
2018. okt. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eltörni sem tud,nemhogy eltőrni!
2018. okt. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mivan ha elszakatt a csontom?:/
2018. okt. 29. 20:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor eltörik a mécses.
2018. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!