Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mivel kenjem, hogy maradéktala...

Mivel kenjem, hogy maradéktalanul begyógyuljon?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy nagyon csúnya balesetem, és az arcomon egy kisebb felületen a bőr felszakadt, nem vérzett, hanem szöveti nedv jött a seb helyén, és mára már elgennyesedett. Nem szeretném, hogy megmaradjon a helye, és jó lenne, ha minél hamarabb meggyógyulna. Tudtok ajánlani valamilyen erre alkalmas krémet?

2018. nov. 4. 10:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Bőr, sérülés
2018. nov. 4. 10:30
 2/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, rossz helyre írtam a kulcsszót :/
2018. nov. 4. 10:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már begyógyult csak lila akkor kend feketenadálytő krémmel, én multheten robogóval estem és 3 nap alatt eltüntette a nagy lila véraláfutást.. amugy 3 het alatt tunt volna el sztem.. 22/L
2018. nov. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Octenisept/hidrogén-peroxid, majd Tyrosur gél most, hegkezelő, amikor már begyógyult. De jobb lwnne, ha elmennél ma a patikába és megkérdeznéd a gyógyszerészt
2018. nov. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!