Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Olyankor mi a teendő, ha...

Olyankor mi a teendő, ha valamibeleáll a szembe? Ha egy picit súlyosabb dolog, mint például egy vaspálca vagy egy hosszabb fagally, akkor azt kell tartani a kezünkkel?

Figyelt kérdés

Egyáltalán mennyire fájdalmas, ha valami beleáll a szembe? És az orvosok ezt a tárgyat hogyan, milyen eszközökkel tudják eltávolítani?

Csupán a kíváncsiság vezérel, ezért tettem fel a kérdésemet. Előre is köszönöm szépen a hasznos válaszokat! További szép napot mindenkinek!



#fa #szem #baleset #sérülés #vas #vaspálca #fagally
2018. nov. 6. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, tartani kell. Fáj, nagyon. Az, hogy hogyan távolítják el, az attól függ, hogy mi és hogyan fúródott a szembe.
2018. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én csak azt tudom, hogy matekból a legfájóbb volt rész anno a szemben lévő szögek.
2018. nov. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!