Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet bordarepedésem úgy,...

Lehet bordarepedésem úgy, hogy semmi különöset nem tettem?

Figyelt kérdés

Ne nevessetek ki, de pl. egy hevesebb szextől? :-)

Tegnap még csak kicsit fájt egy ponton a bal mellem alatt. Arra gondoltam első sorban hogy beszorult a levegő. De mára felerősödött, és már levegővételre is fáj, és nyomásra is azon a területen. Egy helyen szúr, minden mozdulatnál, mintha kést forgatnának bennem. Köhintésről nem is beszélve, attól összerogyok most.


2018. dec. 6. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan lehet, hogy te nem tekintetted különös ténykedésnek, mégis az volt, akkor nem is vetted észre a bekövetkezett eseményt, csak amikor olyan mozgásra került sor, amikor a törött felszínek egymáson súrlódtak. Én valamikor a manzárd ablakon hajoltam ki és kihajolva mázoltam az ablakkeretet, pár nap múlva az egyik lengőbordámnál jelentkezett a fájdalom.
2018. dec. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1. És akkor már folyamat fájt? Egyszer nekem is volt olyan, hogy felhasaltam a medence peremére, akkor nem éreztem semmit, hanem másnap kezdet iszonyat fájni és sokáig fájt utána. Akkor a lengőbordám repedt meg valószínűleg.

Azt hallottam erős köhögéstől is elrepedhet, és én mostanában elég sokat köhögök éjszaka.

2018. dec. 6. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!