Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megzuzodhatott a sarkam?

Megzuzodhatott a sarkam?

Figyelt kérdés

Szombaton ultem az agyon, es ahogy felpattantam, hogy szaladok, lenduletbol az uvegasztal sarkaba-aljaba bevagtam a sarkam. Borzasztoan fajt, kicsit feldagadt, a pukli meg van mai napig, de nem lila, erintesre sem igazan faj. Ra birtam allni, de csak santitva tudtam kozlekedni. Meg ma is faj, ha ugy lepek, ugy feszul. Peldaul ha lefele megyek a lepcson, leguggolok, ha bokakorzest csinalok. Ha sokaig pihenek, akkor is rossz utana raallni, nem elviselhetetlen, de megerzem. Eltelt 4 nap es kezd aggasztani. Mit tudnek ezzel csinalni? Nem vagyok egy tul massziv testalkat, gyakran szetutom magam, mert minden targy erosebb nalam... de ilyen sokaig nem fajt egy utes.

21/L



2019. jan. 16. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes megmutatni egy ortopéd szakorvosnak. Ha az Achilles ín vagy annak tapadási helye kapta az ütést, akkor az bizony lassan gyógyul.
2019. jan. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fenilbutazon krém, és utána orvos.
2019. jan. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindenkepp erdemes az orvos?
2019. jan. 16. 11:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha három nap után is fáj, és nem mutat javuló tendeciát, akkor javasolt. De te tudod, te érzed.
2019. jan. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!