Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Gerincműtét után kapott...

Gerincműtét után kapott valaki gipszet?

Figyelt kérdés

Gerincem és medencem sérült, pénteken műtenek.

Utána 2 hónapig leszek kórházban, az orvos tegnap közölte velem hogy a fejem bubjatol a terdemig be fognak gipszelni.

El sem tudom képzelni hogy lesz ez.

Volt valakinek hasonló? Nagyon felek ettől, a gipsztol jobban mint a mutettol.


2019. ápr. 10. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt hasonlom, engem a mellem alattol gipszeltek az egyik labamon egesz le a labujjaiimig...medencetores+combcsonttores+gerinccsigolya elmozdulas...
2019. ápr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia, mi a helyzet veled?
2019. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azóta megvolt a műtét. Gipszben fekszem. Az egész fejem, nyakam, felsotestem teljesen és mindkét lábam térdig.

Június közepéig ez a gipsz, utána már olyan lesz ami nyaktol csipoig ér.

Azzal nyugtatom magam a mélypontokon hogy van akinek rosszabb.

A szobatarsam 1 honapja fekszik már itt a fejtetotol talpig gipszben. Motorbalesete volt.

Elvileg 4-5 het után át fognak gipszelni. Felek tőle mert mikor a szobatarsam új gipszet kapott és visszahozták nagxon kivolt.

Műtét alatt tettek ram a gipszet és már így ébredtem. Nem tudom ébren milyen lesz.

2019. ápr. 23. 21:38
 4/5 anonim válasza:
Kitartást! Akkor felkelni sem tudsz? A szobatársad egész teste be van gipszelve?
2019. ápr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak terdben tudom mozgatni a labaimat és a kezeimet használni de ezenkívül semmi. Feküdni kell ez is a lényege ennek hogy így begipszeltek hogy ne tudjak mozogni és megfelelően rögzítve legyek.

Neki a kezei szabadok csak és a feje is durván gipszelve van nem csak a nyakát rögzíti a gipsz hanem a homloka előtt is gipsz van a feje teteje meg a fülei meg szeme szája ami kint van. Szája alatt nem sokkal is már ott a gipsz. De ő majdnem meghalt..

2019. ápr. 23. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!