Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bénító fájdalom egy ujj...

Bénító fájdalom egy ujj sérülés után, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma kutya sétáltatás közben volt egy elég érdekes balesetem, ugyanis meg akartam fogni a kutyámat a nyakában lévő láncnál (elkezdett kergetni egy másikat), viszont ő kitépte magát a fogásomból, és így valahogy a lánc megütötte az ujjam. Percekig nem éreztem az ujjbegyem,a karom elkezdett zsibbadni és bénító fájdalmat éreztem. Pár másodpercre rá a közérzetem nagyon rossz lett, elkezdtem émelyegni, és azt hittem, összeesek.

Ez nagyjából két órája volt, viszont az ujjam azóta is fáj, és az alkaromban ott van az a bénító érzés.

Mi okozhatta mindezt? Pont egy ideget ütöttem be?

Köszi a válaszokat!



2019. máj. 13. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ideget ütöttél meg.De tudod használni rendesen a kezed?
2019. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem megemlíteni, hogy a középső ujjamról van szó.

Használni tudom, viszont ha a középső ujjamat mozgatom, fáj az egész karom, így lényegében nem tudok szorítani, fogni, stb. Viszont nincs lebénulva vagy zsibbadva.

2019. máj. 13. 21:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem mutasd meg dokinak.Az is lehet, hogy valami becsípődött, megrándult.
2019. máj. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!