Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Az egyik lábam (lábfejem és...

Az egyik lábam (lábfejem és bokám környéke) tényleg meg van dagadva kicsit?

Figyelt kérdés

[link]


Tegnap voltam úszni kis kihagyás után. Ma reggel óta pedig fáj, feszülést érzek, amikor rálépek.

Azt mondja a párom, hogy meg is van duzzadva az egyik. Tényleg? Lehet, hogy úszás közben meghúzódott, csak a vízben nem éreztem azonnal?



2019. jún. 10. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, a jobb bokad...de nem veszes szerintem...
2019. jún. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A komplett jobb lábad be van dagadva, nemcsak a bokád. Nem piros, vagy valami színelváltozás? Nyomásra érzékeny? Ha befeszíted, görcsben marad?
2019. jún. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Annyit érzek, hogy feszül a lábfejem és alsó lábszáram hajlatában (nem tudom, mi a neve annak), amikor mozgatom. Illetve a bokám belsejének egy része érzékenyebb, ha hozzáérek.


Ma is végig jártam rajta, mert elmentem dolgozni és ott nem mindig lehet leülni.


Még arra gondoltam, hogy az utóbbi, nagy melegben már csak szandálban/ papucsban és mezítláb voltam itthon. Ezek pedig nem tartják úgy a bokámat mint egy zártabb cipő. Lehet, ez is megerőltethette, hogy nem volt, ami tartja?

Ma már ismét zárt cipőt kellett felvennem, így jobb is volt (nagyon melege volt, de éreztem különbséget, hogy van, ami tartja.)

2019. jún. 11. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!