Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nektek mennyi idő alatt...

Nektek mennyi idő alatt gyógyult meg a törésetek, ugyanolyan lett? Szedtetek valami vitamint stb?

Figyelt kérdés
Félek, hogy csúnya marad a karom.
2019. jún. 23. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem műtötték is a kezem mert elmozdult benne a csont. Azt hiszem 6 hétig volt begipszelve. Utána csak ritkán fájt de nem tudom hogy ez most amiatt mert el volt törve vagy csak bebeszéltem. De azóta is lenyegesen gyengébb a bal kezem. Igazaból amugy is jobb kezes vagyok úgyhogy lehet csak azert gyengebb mert kevésbé terhelem.
2019. jún. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is kb 6 hétig volt gipszben a bal karom, szerencsére egyáltalán nem lett gyengébb mint a másik csupán annyi hogy megérzem az időjárás változásokat. Rengeteg calcium és vas tablettát szedtem.
2019. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csuklótörésem volt (radiusom tört el). műtötték, az ide vonatkozó gyógyászati protokollnak megfelelően gyógyultam. Nagyjából 3 egyhónapos elkülöníthető részben történt. Mondjuk, hogy ugyanolyan lett egy év múlva, mint a törés előtt lehetett. A műtéti heg évek után alig ugyan, de észrevehető.
2019. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!