Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogy vagy hol lehet olcsón...

Hogy vagy hol lehet olcsón szemüveget csináltatni, ami nem Sztk-s, szódászsifon szemüveg, hanem valami normális, de nem extrém csillivilli? 20eFt alatt?

Figyelt kérdés
Hol vagy hogy tudnék csináltatni olcsón szemüveget, ami nem bóvli, de nem is kell az a nagy dizájnos, csak pirosat akarok és fémet, amin alul nincs keret... -0.5 és -1es dioptriás kellene. Kontaktlencsét nem szeretnék. Mondjatok tippeket léccii, hogy lehet olcsóbban megúszni, mint 20eFt! :(
2011. ápr. 11. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

vision expressnél tuti

optinetnél is valószínűleg

2011. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pl. nálunk, Hejőcsabán van egy optikus. Ő megcsinálná neked. Ugye te is hejőcsabai vagy?
2011. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A pirossal csak óvatosan.

Nálunk mondjuk mindig van valami akció... de én nem élnék vele. Nekem csak a lencséim voltak 30ezer felett, mert ez jó minőség, és a szükséges rétegeket is rátetettem. Mondjuk most a keretem is legalább ugyanannyi volt, de évekig hordható. Olcsó és jó keretek vannak, de a garancia se olyan rá, meg elhajlik, stb, tapasztalat.

De sztem 20ezer alatt... hát nem tudom. A keret simán. :S

De figyeld az újságban, sztem most legalább 5 optikában van valami akció.

2011. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában a kis optikákban szoktak a legolcsóbbak lenni a szemüvegek. Nekem volt már 40 000 Ft-os Ofotértes szemüvegem is és az is csak 2 évig bírta... Szal én sem szoktam drágán venni, épp ma vettem új szemcsit, 22-ért és ez még egy drágább keret volt az üzletben. Szóval szerintem ne üzletláncokat keress, hanem kis optikákban nézz szét, ott mindig olcsóbb.
2011. ápr. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

első vagyok, tényleg érdemes körülnézni, de kis összehasonlítási alap: nem egyszerű a szemüvegem, de nem is megoldhatatlan -os, 6 dioptria feletti (vagyis egyedi rendelés, mert addig tartanak raktáron), AR réteg, fényre sötétedő, masszív, márkás fémkeret, üveg lencse vékonyított....kis optikában 100-120ezer...vison express 30% kedvezménnyel az egészségpénztári tagság miatt 35-45ezer közt mindig megvan, ami az orromon van épp az 4 éves Diesel keret


a nagy optikahálózatok ugyanis nem csak akcióznak, hanem jóval alacsonyabb áron jutnak hozzá termékeikhez


nem mellesleg, ingyen javítják a saját gyártmányaikat és biztosítást is vehetsz rá, ami nem mindegy ;)

2011. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!