Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért láthatok duplán?

Miért láthatok duplán?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hónapja jött elő elsőnek ez a probléma. Nem tudom hogy fogalmazhatnám meg. Amikor nézek bármit, legyen ez TV, ember, ház, bármi.. akkor amit nézek az fölött van ilyen kontúr vonal vagy nem tudom mi, mintha így megduplázódna egy kicsit amire fókuszálok. Látásom kb -1.5ös, szemüveget csak TV-zéshez használok.


Elsőnek csak azt hittem hogy a sok TV + számítógép nézése volt a gond, és hogy elfáradtak a szemeim, de már sokszor úgy kelek fel, hogy látom ezt a dupla látást (szemüvegben is)


Lehet valami vitaminhiányom van? Megoldás? (17/f)


2011. júl. 17. 18:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
sajnos igen ez ilyen...de ha időben észreveszik, akkor nem vékonyodik el a szaruhártyád annyira, hogy ne lehessek prk lézeres látásjavítót csinálni...ez esetben sztem lehet korrigálni...nekem pl már nem, pedig azzal indultam el a klinikára, hogy akkor megműttetem, aztán kiderült, hogy nem hogy jobban nem fogok látni, hanem még rosszabbul, ha nem kezelik
2011. aug. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
47%
Lehet 4 szemed van...
2011. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ilyennek kéne lennie a látásnak eredetileg :


[link]


és én meg így látok a nap 70%ban:


[link]

2011. okt. 20. 22:09
 14/15 anonim ***** válasza:
Erősebb szemüveg kell, romlott a látásod.Ez a rövidlátás egyik tünete.
2011. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Rövid látás? Közelre 100%osan jól látok szemüveg nélkül is. Szemészeten pedig letudtam olvasni mindent a tábláról.

Szóval nem hinném hogy az a bajom.

2011. okt. 22. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!