Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres (PRK) szemműtétem...

Lézeres (PRK) szemműtétem után hat héttel úszó üvegtesti homályaim lettek. Mindkét szememben állandóan nagyobb szürke foltok vannak. Korábban nem volt ilyen problémám. Jelentkezett valakinél hasonló tünet lézeres szemműtétet követően?

Figyelt kérdés
Remélem, hogy feltalálnak az ártalmatlannak mondott üvegtesti homály ellen valami biztonságos megoldást (szemcsepp, gyógyszer) mert nagyon megkeseríti az életemet.

2012. júl. 2. 10:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, én a műtéten is csak most gondolkodom.
2012. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
jah, hát alaposan olvass utánna mert egyébként a legdrágább helyen is lehazudják még a csillagokat is az égből :)
2012. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 puredirect válasza:
Nekem is van a jobb szememben és majd megőrülök töle, ha megrázom a fejem eltünik 5-10mp-re és utánnam egint visszajön, pont középen van és kikészíti a szememt....
2013. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#12: úgy érted, hogy azt mondják nem lesz semmi baj, aztán mégis?
2013. febr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!