Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valaki gyógyult már ki makula...

Valaki gyógyult már ki makula degenerációból?

Figyelt kérdés
Tudom két fajta van a százat és a nedves az egyik az erekkel van összefüggésben a másik meg valami sárga folt,nekem a száraz van mert fiatal vagyok 32 éves,de az orvos azt mondta erre nincs gyógymód,max szinten tartható.
2015. jún. 25. 12:27
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
... de amúgy tényleg ha az OCT makula képe tökéletes, akkor neurológiai szakrendelésre menj. Az tény, hogy az idegrendszeri sérülések nagyon fura következményekkel is járhatnak hosszú távon. Pl akár epilepszia, kettőslátás, torz látás stb...
2015. jún. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 A kérdező kommentje:

ma 11:55


Nem jól értelmezted az agyi dolgot én nem olyanra gondoltam,ez teljesen más,ezt sokan el sem hiszik,ezért nem is részletezem.

2015. jún. 30. 12:17
 33/56 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom ez egy híres természet gyógyász,sok embert meg gyógyított a fia is ezt tanulja,állítólag akik hozzá mentek azokat kigyógyította a cukorbetegségből is,mindenki köszöntgeti neki azt,hogy meg gyógyult,ennyit tudok,bár igaz szerintem van amit kicsit túlzásba visz ő meg a fia de hát mindenkinek van valami bogara.Csak mikor olvasom amiket ír vagy egy két videójába bele nézek mindig szarul érezem magam,hogy lehet akármiből meg gyógyulhatnék ha aztán szomorú leszek.Most indítottak valami egészség tábort is meg ilyesmi.


Ez az a fickó

https://www.youtube.com/watch?t=655&v=LYgpKGmhFUU

2015. jún. 30. 12:24
 34/56 anonim ***** válasza:

Lehetnek látásproblémák pszichológiai alapon is. Szerintem nekem is voltak ilyen bajaim régebben amikor nagyon stresszes voltam. Weixl-t ismerem, a parlagfüves marhasága óta én nem nagyon hiszek el neki semmit.


"egy két videójába bele nézek mindig szarul érezem magam,hogy lehet akármiből meg gyógyulhatnék"


Persze nagyon hatásos előadó, ebben semmi kétségem.

amíg nem kér pénzt addig nyugodtan beszélj vele... nem mondom, hogy a gyógynövényekkel nem lehet sok mindenen segíteni, gyógyítani... de sajnos sok esetben kihasználják a beteg emberek sorsát arra, hogy hamis reményeket adjanak nekik és a saját gyógyító hírnevüket fokozzák.


Az időskori makuladegeneráció 55-60 év felett olyan szintű károkat okoz az országonkak, a kieső munkaerő és a támogató kezelés/leszázalékolás miatt, hogy ha lenne rá igazi gyógymód, már alkalmaznák és tudnánk róla. Mivel hatásos gyógyszeres kezelés sincs rá igazából, ezért azt se lehet mondani, hogy a gonosz gyógyszergyárak összeesküvése.


Egyedül a komolyan megalapozott őssejtkezelés lehet gyógymód rá. Itt vannak amúgy a legújabb kutatások és kísérleti programok száraz makula degenrációra. Ha szerencsés az ember bejuthat külföldre egy ilyenre.

...de amíg nem OCT-zték meg és nincs konkrét diagnózis addig nem érdemes ezen filózni. 32 évesen nincs ilyen betegség, szóval lehet csak valami sérülés tényleg, ami nem fog romlani, és akár műthető is.


[link]

2015. jún. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:
Pedig a parlagfű az elég jó dolog,csak nem mindenki ismeri el.
2015. jún. 30. 12:48
 36/56 anonim ***** válasza:
52%

Hát nekem már évek óta megkeseríti az életemet, szemvörösség, aszthma, takonyfolyás, csalánkiütés nyaranta :) Kiskoromban majdnem kórházba kerültem a pollenallergiám miatt...


Meg az a probléma, hogy semmi bizonyítéka nincs a dologra, már sok helyen kiderült mennyire káros és veszélyes ilyen tévhitek terjesztése... neki viszont semmi kézzelfogható bizonyíték és kísérlet nem áll rendelkezésére.


Pont olyan, mint kitalálták a Perui kovaföldről, vagy valami hínármoszatról, hogy tökéletesen megtisztítja a belekben évtizedek alatt lerakódott fekete "bélkövet". A sok hülye meg beveszi és képes tízezreket fizetni ezért...aztán kisz.rják magát a hínárt, meg a kovaföldet, és örömködnek hogy megtisztultak a beleik :D Holott nyilvánvaló hülyeség, a belekben nincsen semmiféle fekete lerakódás. Ezt egy egyszerű kolonoszkópiával be lehet bizonyítani (csak addig már nem jutnak el az emberek, csak fizetnek egyszerű porért, meg mocsárból kiszedett zöld szarért)

2015. jún. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:

...de mindegy, nehéz téma ez.


Ha segít, és a placebó hatás miatt segít az is jó... csak ne terjesszen káros eszméket, és ne húzza le a nem hozzáértő és kiszolgáltatott betegeket pénzzel.


Pl Bajor Imre és Steve Jobs is ezek miatt halt meg, mert elutasították a normál kezelést, lehúzták őket rengeteg pénzzel és álkezelésekkel. Nagyon fontos tudni milyen kezelésre ad ki az ember pénzt, és mindig beszélni kell más orvosokkal szakemberekkel is.

2015. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 A kérdező kommentje:

ma 15:50


Én azt mondom neked,érdemes utána olvasnod a parlagfűnek mert az valójában egy gyógynövény,és az allergiát is gyógyítja,istenek eledelének is hívják,csak az lett róla elterjesztve,hogy tönkre teszi a földeket,meg allergiát okoz,de elárulom az allergiát konkrétan nem ez okozza ez csak egy része az allergia a fejlett világ miatt van,pl autók és egyéb légszennyező dolgok miatt,mert ennyi erővel tele lett volna a technikai kor előtt is a világ allergiásokkal.Én nem egy olyan emberkét tudok,allergiát, széna náthát elmulasztott nála.És úgy tudom pl a földeken ha elszaporodik nem megöli a termést,hanem előkészíti a földet,tehát jótékony növény.Egyébként elgondolkodtató ha valóban ilyen szar,akkor miért termesztik Debrecen mellett hektár számra.

2015. jún. 30. 22:05
 39/56 A kérdező kommentje:

ma 15:50


Perui kovaföldről olvastam,azt én is hülyeségnek tartom,viszont a régi öregek a magyar agyag földet vagy mit azt fogyasztották.

2015. jún. 30. 22:06
 40/56 A kérdező kommentje:
Egyébként el sem hinnéd mennyi mindennel találkoztam az utóbbi időben ami az én röghöz kötött agyamba alig fér be,mert tudod mindannyian a mostani világ tanításához vagyunk szokva és megkérdőjelezünk dolgokat amit úgy véljük csak a mesében van.Csak én már kezdek rá jönni a valóság nem az pontosan amit tudunk vagy belénk tápláltak,de tudom most furcsán olvashatod amit írok :) Most pl találkoztam egy gyógymóddal bármire jó,mihelyt rá jövök hogy smint ha gondolod írhatok róla.
2015. jún. 30. 22:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!