Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyógyult bulímiások! ♥...

Gyógyult bulímiások! ♥ Hogyan sikerült rendbehoznotok az életeteket? Ha van kedvetek olyan szívesen meghallgatnám a Ti történeteteket, hogyan kezdődött mi változott meg, és főleg hogy hogyan sikerült meggyógyulnotok.

Figyelt kérdés

Fél éve küzdök ezzel a problémával és ezerszer elhatároztam hogy egészséges leszek. Csak hát mindig jött valami újabb probléma, tragédia, nehézség és amint nem a gyógyulásra koncentráltam és jött a stressz, visszaestem.. egyre és egyre durvább lett. Most viszont az eddigi legkomolyabb elhatározásom alkalmából még egy egészen pici yin-yang tetkót is szeretnék az ujjamra hogy emlékeztessen arra amit akár tetszik akár nem átéltem, de remélhetőleg befejeztem. Csak hát rám férne a támogatás.. a szüleim nem nagyon segítenek de őszintén szólva nem is akarom őket terhelni ezzel. Kérlek titeket hogy ne oltogassatok, arra nincs szükségem. Ha jöttetek már ki nagyon nehéz szituból tudjátok milyen:(

16/L



2015. jún. 19. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Fordultál már szakemberhez? Sok esetben sajnos nem elég önerőből kijönni belőle (nem saját tapasztalat, de egy közeli hozzátartozómé), ha nem segít valaki abban, hogyan tudod hatékonyan kezelni a stresszt, megküzdeni a nehézségekkel, akkor később könnyedén vissza lehet esni. :(
2015. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kétszer jártam pszichológusnál de azóta sok minden rosszabb lett és nem érzek annyi bizalmat és bátorságot vele szemben hogy azokba is beavassam. :(
2015. jún. 19. 10:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érdemes lenne másik pszichológust keresni. Ha megfelelő a szakember, akinek ki tudsz nyílni, és úgy tudsz hozzáállni, hogy tényleg tud neked segíteni, akkor az csodákra képes.
2015. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!