Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüvegben lehet tengerben...

Szemüvegben lehet tengerben fürdeni?

Figyelt kérdés

Kisfiam nem lát szemüveg nélkül, az orra hegyét sem.

Nem érezné magát biztonságban vakon lubickolni.

Felmerült bennem, hogy a tartalék szemüvegét ráadom a vízben is. Nem szokott lemerülni, mindig kint van a feje. Kicsi még.

Hasznos, praktikus tippeket szeretnék kérni.

Gumipántot tennék rá, illetve valami habszivacs gyűrűt, hogy leesés esetén se merüljön el.

De a sós víz rá fog csapódni, az nem tudom, mennyire károsítja.



2019. ápr. 20. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehet, csak ugyanúgy nem fog látni semmit a ráfröccsenő víztől. Amennyire tudom, rövid idő alatt nem károsítja a sós víz a lencséket, de érdemes leöblíteni, szárazra törölni. Olyan szorosra csináld a gumiszalagot, hogy ne essen le az orráról, és én még tennék rá egy szalagot is, ami a nyakában tartja, mint az öregeknek. Nem csak az elmerülés lesz gond, hanem hogy a hullámok elsodorják a szemüveget.
2019. ápr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Remélem nem mondok hülyeséget, de lehet kapni dioptriás úszószemüveget, biztosan van az ő szemének megfelelő erősségű is :)


Az biztos nem fog leesni a fejéről. A sós víz azt hiszem nem károsítja, legalábbis nem akkora mértékben, és akkor ne a hétköznap használt szemüveget vigyétek a vízbe (ahol baja lehet), hanem az úszósat.


[link]


ilyet találtam, a kommentek alapján jó termék

2019. máj. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm minkettőtöknek. Megörültem a linkek, de sajnos +6 feletti a szeme. Az meg a felnőttek között olvasónak számít. Olvasni meg ki akarna víz alatt?
2019. máj. 2. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!