Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kevés energiaitaltól lehet...

TamasB14 kérdése:

Kevés energiaitaltól lehet nagy bajom?

Figyelt kérdés
Ma ittam tényleg csak nagyon keveset, egy-két deci lehetett amit megittam, később 1-1.5 órára rá elkezdett fájni a mellkasom + légszomjam is van. A szívemmel voltam orvosnál régebben, de nem volt semmi bajom. Néha szokott fájni a mellkasom, de az meg a túl sok gyomorsavtól van. Lehet nagyobb bajom ettől a kevés energiaitaltól? Szívinfarktuns vagy hasonló?

2019. júl. 23. 22:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%

Nézd, az energiaitalok alapból nem egészségesek, nem természetesek, másképp fogalmazva mérgek, szóval igen, okozhatnak problémát és nem értem, hogy akkor miért erőlteted, ha már kis mennyiségben is rossz hatással van a szervezetedre?!


Igyál frissen préselt leveket és meghálálja a szervezeted!

2019. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem iszok általában energiaitalt, és amikor régebben ittam, szinte semmi bajom nem volt.
2019. júl. 23. 22:32
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak arra akarok választ kapni, hogy ebből a kisebb szívfájásból lehet-e szívinfarktus.
2019. júl. 23. 22:34
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább orvostól kellene megkérdezned, vizsgáltasd ki magad, mielőtt tényleg komolyabbra fordulna a dolog...!
2019. júl. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a dohányosok se rögtön kapnak tüdőrákot, szóval mindenhez idő kell....
2019. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"szinte semmi bajom nem volt."


Aha, szinte..., hát ez azért nem 100% ugye, szóval magad is tudod/érzed, hogy mi okozza, hogy mi ellen tiltakozik a szervezeted, tehát ne igyál ilyesmit és ha a szívprobléma fennáll, tényleg csináltass egy EKG-t!

2019. júl. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ma már éjjel van, így ma biztos nem tudok elmenni orvoshoz. De az előttem levő válasznak eléggé örülök. Sok idő után először iszok energiaitalt, így gondolom a holnapot még megélem. Bár már egy jó ideje fáj a mellkasom... Szívinfarktus gondolom rosszabb, ugye? Eléggé félek a szívinfarktustól. Még fiatal vagyok eléggé... 20 évet nem töltöttem még be, lehetséges szívroham, vagy az csak idősebbeknél?
2019. júl. 23. 22:46
 8/17 A kérdező kommentje:
Régebben (Pár hónapja) voltam EKG vizsgálaton, de minden negatív...
2019. júl. 23. 22:54
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha rosszabbul leszel, hívjál mentőt!


Az infarktus nem válogat.

2019. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor viszont teljes vérkép, komolyabb, átfogóbb vizsgálat is elkelhet.
2019. júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!