Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kevés energiaitaltól lehet...

TamasB14 kérdése:

Kevés energiaitaltól lehet nagy bajom?

Figyelt kérdés
Ma ittam tényleg csak nagyon keveset, egy-két deci lehetett amit megittam, később 1-1.5 órára rá elkezdett fájni a mellkasom + légszomjam is van. A szívemmel voltam orvosnál régebben, de nem volt semmi bajom. Néha szokott fájni a mellkasom, de az meg a túl sok gyomorsavtól van. Lehet nagyobb bajom ettől a kevés energiaitaltól? Szívinfarktuns vagy hasonló?

2019. júl. 23. 22:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Struma orvosnál voltam, csak D vitamin hiányom van. Vérvizsgálat ezen kívűl negatív, Vér jó, . (Egy hete volt)
2019. júl. 23. 23:04
 12/17 anonim ***** válasza:
Akkor lelki, pszichés okai is lehetnek....
2019. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Vagy megerőltetted magad sporttal, diétával, esetleg beszorult a levegő a bordák közé. De biztosat nem tudok és szerintem itt senki....
2019. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
53%

Hát igen pont azért van a boltokban mert mindenkit megöl... egy két decitől csak az lesz rosszul akinek alapból van valami baja, de aki tudja hogy nem birná nyilván nem iszik energia italt

Egyébként vérnyomás meg ilyesmik is rendben vannak?

2019. júl. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Vérnyomás rendben szok lenni. Egyébként eléggé stresszes vagyok, tegnap altatót kellett bevennem mert nem tudtam órákig elaludni. Lehetséges, hogy az altatótól van?
2019. júl. 23. 23:58
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát ha veszel be megint és nem iszol energiaitalt kiderül
2019. júl. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sikerült kiderítenem mi okozza ezt a fájdalmat a mellkasban. Mivel az energiaitalban sok a cukor és a koffein, ezét amikor a gyomorba jut, a gyomorsav túlzottan termelődik és feljut a nyelőcsövön és a nyelőcsövet marja.
2019. júl. 24. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!