Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi annak az applikacionak a...

Mi annak az applikacionak a neve, ami bizonyos időközönként figyelmeztet, hogy innod kell?

Figyelt kérdés
Csak hallottam róla, de fogalmam sincs mi a neve. Köszi ha segítetek!
2019. júl. 25. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi az offert, de ez engem is érdekelne!
2019. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Szomjúság, és több tízezer éve működik. Bocsi, de ezt nem hagyhattam ki. Nehogy má'az okosteló mondja meg, hogy mikor egyek, igyak, szarjak. Nekem ne!
2019. júl. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Írjátok be a google playbe (vagy amitek van), hogy "drink water reminder" vagy akár magyarul, "igyál vizet" és többet is ki fog dobni, válogassatok.
2019. júl. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen utolsó!

Utolsó előtti! nekem pl azért lenne fontos, hogy "valaki" figyelmeztessen, hogy igyak, mert képes vagyok egy pohár vízzel is ellenni egy nap mindenféle gond nélkül, mivel ha nem eszek valami brutal sós kaját, baromira nem vagyok szomjas sem. Még ebben a melegben sem. És bizony van, hogy estére már a fejem is fáj a keves víz ivasatol. Most igyekszem inni egy-két decit ha eszembe jut, de általában nem ezen jár az agyam, viszont ha pittyen a telefonom, akkor úgyis raneznek és eszembe jutna, hogy hoppá, inni kellene. Nem vagyunk egyformák, nem mindenkinek jelez a szervezete ugyanúgy.

2019. júl. 25. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!