Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az normális, hogy amit ebédre...

Az normális, hogy amit ebédre megeszek, az már este kijön a "kijáraton"?

Figyelt kérdés
Tehát olyan 6-7 óra alatt átfut rajtam amit megeszek. Nem gyors az egy kicsit? Nincs hasmenésem, normál állagú.
2019. aug. 1. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Miből tudod, hogy az jön ki, amit ebédre ettél? Szerintem hacsak nem hasmenés, nem igazán lehetséges, az emésztés ettől hosszabb folyamat.
2019. aug. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem részletezném, de hidd el meg tudom állapítani ránézésre a maradványokból egyértelműen. Én is azt gondoltam, hogy legalább 24 óra kell, hogy kijöjjön, ezért lepett meg.
2019. aug. 1. 18:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne.


#1

Eléggé látszik, egyél pl valami magosat vagy kukoricásat, és rájössz. :D

2019. aug. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"magosat vagy kukoricásat"

Pontosan! Ebből vettem észre én is és elcsodálkoztam, hogy milyen gyorsan átfutott.

2019. aug. 7. 13:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék ha ilyen jól működne az anyagcserém nekem is :D
2019. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
1# vagyok. Bocsi, de rajtam a kukoricás vagy magos sem "csak úgy átmegy". Szoktam enni olyat, de nem látom a végtermékben. Normálisan megrágom étkezéskor, és megemésztődik, ezek szerint. Legalábbis nálam így van.
2019. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nálam nem így van. Sőt ha céklát eszem, utána pár órán belül lilát szoktam pisilni. Biztos azért van, mert rosszul rágom meg...
2019. aug. 8. 13:13
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#6

Megnézem, ahogy egy pl. szezámos ételnél minden egyes szezámmagocskát külön-külön szétrágsz. :DDDDD

2019. aug. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!