Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnák felszedni pár...

Hogyan tudnák felszedni pár kilót gyorsan? Esetleg mit egyek hogy meghizzak már végre?

Figyelt kérdés
Szeretnék hízni de nem megy, pedig elég sokat eszem. (sajnos ez le is megy mert sokat mozgok mamámat gondoztam) mai nap mertem magam és 49 kilora lefogytam.. És nem érzem így jól magam.. Anno voltam 56-57 kg is, voltam már pár orvosnál is, hogy nem e betegség végett fogytam le, de nem...esetleg van valami tabletta vagy hizlaló innivaló hizasra? (öregeknek szoktak adni valamilyen dobozos innivalokat ha jól emlékszem)
2019. aug. 4. 22:31
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia én meg pont fogynèk😊. Hát szerintem ami hizlalobb lóbb: krumplis tészta, bolonyai spagetti, rántott dolgok, pörköltek, lángos,sütik, palacsinta. Paprikás krumpli, rakott krumpli. Babgulyás ami jól esik 😊
2019. aug. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, ha lehetne szívesen elfogadnak pár kilót :D
2019. aug. 5. 07:50
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Ez 13 évesen 150 centi mellett egyáltalán nem kevés.
2019. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha normális választ nemtudsz írni, akkor hülyeseget sem kellet volna.
2019. aug. 5. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!