Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki tud ajánlani valami...

Valaki tud ajánlani valami vitamint esetleg, vagy bármit amitől hízni tudnék? 157,5cm vagyok és 44kg 4-5kg-ot szeretnék felszedni max de nem tudom mivel érhetném el, hogy hízzak

Figyelt kérdés
2018. ápr. 3. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Polybé B vitamin komplex,

napi 2x1

2018. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én a nutridrinket ajánlom. Egy adag 300kcal és tele van vitaminokkal. Persze étkezések mellé fogyaszd és csak lassan, mert tömény nagyon. De lehet vele főzni, sütni és akkor dúsítja az ételeket is.
2018. ápr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért akarsz hízni?


Remélem nem azért, mert mások mondogatják, milyen ciki 45 kiló alatt létezni és betegesen vékony vagy.


Normálisak az arányaid, nekem még nagyobb is a különbség a magasságom és a súlyom között, mégis teljesen rendben van az alakom.


Ne stresszelj, vékonyan is elfogadhatod magad, nem csak túlsúlyosan.

2018. ápr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja milyen jó alakom van, de valahogy én nem tudok vele megelégedni ezért is szeretnék hízni pár kg-ot
2018. ápr. 4. 14:56
 5/5 anonim ***** válasza:
megnyugtatlak, ha fogyni szeretnél is ugyanilyen válaszokat kapnál :D
2018. ápr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!