Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a buli abban, hogy ennyi...

Mi a buli abban, hogy ennyi ember annyira el van hízva, a kövér embereket nem zavarja a túlsúlya, hogy érdemlegesen foglalkozzanak vele?

Figyelt kérdés

2019. aug. 7. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Az a buli, hogy csökken a népesség. 8 milliárd, mindent akaró és felzabáló embersáska esetén ez igen jó hír. Lesz hely a többieknek, meg a maradaknak és az állatoknak. Csak hadd hulljon a férgese!
2019. aug. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tévesen látod első.

A modern orvostudomány mellett nem csökken számottevően a várható élettartam a tömeges elhízás miatt szóval se meghalni se kihalni nem fog előbb senki, ellenben a nyugati zsírdisznó társadalom fogyasztása b*szott nagy mértékben növeli az emberiség ökológiai lábnyomát és zabálja fel a Föld erőforrásait. Értem az acceleracionizmust de nem látod jól.

2019. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zsuzsi.. válasza:
23%
Mivel rengeteg az ilyen tipusu ember, ezért ez van. Plusz az egeszseges kaják szarok. Nem finomak. Ha korbe nézek az ismeroseim kozott, azt latom, hogy talán 1-2 lány van csak, aki azert nem elhizitt, mert tesz érte. A tobbiek vagy vekonyak, vagy tulsulyosak, de aki vekony, az nem azert vekony, mert egeszsegesen el, hanem mert szerencseje volt a genetikai lottosorsolason. En beszoptam. Eletem vegeig ehezni fogok.
2019. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat en meg 'erdekes' modon azt laton hogy aki nem zabal ossze vissza meg.sportol az normalisan nez ki. Aki meg allandoan tortakat sutoget meg tesped az meg pont ugy. Lehet fogni a genetikara, biztos van akinek konnyebb illetve nehezebb megtartani a sulyat de alapvetoen az eletmodon mulik. Nem szarok az egeszseges kajak es lehet enni NeHa szar kajakat attol senki nem fog zsirdiszno lenni ha egyebkent nornalisan eszik
2022. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!