Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Június óta 6kg-t fogytam....

Június óta 6kg-t fogytam. Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

73 voltam, most 67kg vagyok. Elhagytam a cukrot, kevesebb a kenyér. Lehet ennyi változtatással fogyni ennyit 2.5 hónap alatt?

A vérképem vannak eltérések, gyulladásra utaló jelek, de jelei nincsenek kívülről. Néha 36.8-ról, 37.2ig emelkedő a testhőm, és picit álmosabb vagyok.

Voltam orvosnál, de a vérképen kívül más vizsgálat nem volt. Igaz, akkor nem volt még ez a súlycsökkenés, csak a fele kb. Keressem fel ismét, vagy megnyugodhatom?


2019. aug. 10. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:

A 37,2 az nem épp normális. Férfiak ilyenkor már halálukon vannak 🙂


Ha étkezésről volt szó... gabonaféleket eszel rendesen? Pl zab? Illetve fehérjebevitellel hogy állsz?


Ha a centiken az látszik, hogy a súlyodhoz képest alig csökkentek a körfogatjaid, akkor bizony izomból vesztettél, ami nagyon rosszat jelentene. Ha viszont tényleg a zsírraktáraid csökkentek, ami a centiken is rendesen meglátszik, akkor az alapvetően nem lenne kóros, nem egy túl hirtelen fogyás a havi 3-4 kiló mínusz.


Valamit jelez a tested, és nem normális, ami történik. Szóval valami mindenképp van.

2019. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Cm-ben is van mínusz. Csípő -6 cm, derék -3 cm, mell -3 cm, comb -2 cm.

Engem is ez aggaszt, hogy valami nincs rendjén, csak nem mutatja magát. Az összfehérje csökkent, 55 volt legutóbb, és 65 az alsó határ. Azt próbálom most pótolni, de nem tudom milyen sikerrel. Köszönöm a válaszod. Az lesz a legjobb, ha orvoshoz fordulok. Remélem nem nevet ki.

2019. aug. 10. 10:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Az attól függ melyik június.
2019. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!