Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem kell pisilnem?

Miért nem kell pisilnem?

Figyelt kérdés

Ma körülbelül 4-5liter vizet ittam meg és csak reggel illetve délután pisiltem összesen. Nem is igazán izzadtan. Most este megmértem magam és reggelhez képest 3kiloval több vagyok. Ez elég furcsa mert csak egyszer ettem ma, mert éhes nem voltam, és 3 kiló kaját nem is ettem meg. Tegnap is ugyanez volt a helyzet, de akkor csak 1kg-val lettem több.

A súlyomhoz képest 4 kilóval vagyok így már több, és még soha nem is voltam ennyi kiló mint most. Ez normalis, vagy valami betegség lehet a háttérben? Lehet hogy pár nap múlva fog kiürülni belőlem? Most kicsit panikolok, mert ha ennyit iszok mint ma még tegnap, akkor egész nap a mosdóba járok, és nem leszek több egy kilóval sem.



2019. aug. 11. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Ha ez még napokig így marad, menj orvoshoz. Viszont ha visszaáll a rendes ütem, amint csökken a hőség, akkor ne aggódj. Felvehet/megtarthat a szokásosnál több vizet a szervezeted a nagy meleg miatt is, főleg, ha sokat izzadtál (bár írod, hogy nem), és ki vagy kicsit száradva. Bár a 4-5 liter azért elég sok, annak nem kéne egy az egyben bent maradnia. Egyébként az szerintem logikus, hogy a folyadéknak is van súlya.
2019. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lábaid (főleg a bokáid), netán a kezeid is megduzzadtak és nyomásra megmarad az ujjad helye a bőrödben, akkor menj orvoshoz.
2019. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerencsére még nincs feldagadva semmim, csak mintha a hasam lenne felpuffadva kicsit.
2019. aug. 12. 08:50
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy menstruálni fogsz? Olyankor előtte mindig vissza tartja a vizet a szervezet és ott akár 3 kiló is felszaladhat simán.
2019. aug. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!