Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A cukormentes kóla is enyhiti...

A cukormentes kóla is enyhiti a hányingert vgy csak a cukros?

Figyelt kérdés
Multkor vettem es most lenne ra szuksegem viszont elegge beneztem mivel ez zero....es nem sima. :/ eddig nekem a sima enyhitette....ugyh az jobb lenne. Ha vkinek van tapasztalata cukormentesről,az jo lenne...ha nem jo akkor majd becserelem holnap a boltba. /nalunk ilyet is lehet-mielott vki szetoltana/

2019. aug. 17. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A kóla nem hinném, hogy enyhíti a hányingert. Nem a cukron múlik, hanem a szénsavon...ami ugye nem kimondottan hasznos, ha gyomorrontásod van.
2019. aug. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom. Nem igazabol,megfog jonni es ilyenkor vmi kegyetlen hanyinger gyotor.

Amugy fura mert anno mikor kijott belolem minden a cukros kola+ropi kombot mindtak es az viszont bennem maradt. Gyomorrontas ide vgy oda,de helyre tett...szoval idaig a menstruacios hanyingernel 😂🙈 a cukros kola segitett nemtudom h a cukor nelkuli is segitene e? Mindig minden hanyingerre a cukrosat mondtak....

2019. aug. 17. 23:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Hm. Jó kérdés. Én még sose találkoztam ezzel, hogy hányingerre cukrosat kell fogyasztani. A szénsavmentes ásványvíz, vagy a tea viszont használhat.

Azt tudom, hogy mit NEM célszerű (pl. savas, nehéz, fűszeres dolgokat).

Nekem nem szokott megjönni, én férfi vagyok, de vannak hasi problémáim sajnos, ezért vagyok "szakértő" a témában ;)

2019. aug. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jah ertem. :D aszondja nekem nem szokott megjonni,ferfi vgyk. Ez aranyos vlt. Koszi az oszinte valaszt. :) hat nekem is van mas hasi problemam. Arra most lenmagot rszek.es igen amiatt a mas miatt en se eszek most fuszereset... pedig egy jo kinai szecsuani csirke de jo is lenne. Koszi megegyszer :)
2019. aug. 18. 00:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Elrontott gyomorra nem tudom, de másnaposságra igenis jó a kóla. De az biztos, hogy az édesítőszerestől én kidobnám a rókát ott helyben, nem bírom azt az ízt. (Jó, kólát isnagyon ritkán iszom, 2-3 évente.)
2019. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!