Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon tele ettem magam, és...

Nagyon tele ettem magam, és hányingerem van. Mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje egészségesen eszem, de ezen a héten minden szart össze ettem (nyaralás, de próbáltam tudatos lenni, súlyban nem is lett változás) ma viszont piknikeztünk és rengeteget ettem. Hányingerem van, a hasam nyom, nem tett jót. Így edzeni se fogok tudni ma, pedig szeretnék. Alapból nem szokott zavarni a „csaló nap” mert egészségesen étkezem amennyire csak lehet, és edzem is, a kockahas kezdemények is látszódnak már, de hogy egy egész csaló hét? Nem szeretném, ha az a sok munka, amit a testembe öltem kárba veszne a sok káros kajától. Mit kéne most tennem? Halálomon vagyok, mert az emésztésem borzalmas, és nagyon ritkán van székletem, szóval ebben az értelemben nem tudok megkönnyebbülni... Heeelp

#bűntudat #Tele zabálás
2019. aug. 19. 20:09
 1/7 Blau Kind ***** válasza:
Egyél még rá, és akkor kihányod egyben az egészet és megkönnyebbülsz.
2019. aug. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sárga vagy gdinnyét egyèl vagy igyál vizet .
2019. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy "félunikum" csodákra képes ilyenkor.
2019. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem egy-ket mandarin szokott segiteni ha pl karacsonykor tulzabalom magam
2019. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Térj vissza az egészségesebb táplálkozáshoz, és vond le a tanulságokat. Ha megterhelem az emésztésemet, én gyömbérteát szoktam inni.
2019. aug. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, végül túléltem valahogy és folytattam az egészséges táplálkozást, még edzeni is sikerült miután leülepedett jej
2019. aug. 27. 19:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Szuper, ügyes vagy, csak így tovább :)
2019. aug. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!