Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok ilyeneket enni?

Miért nem tudok ilyeneket enni?

Figyelt kérdés
Most nyáron kb. két hétig egészségesen ettem és sportoltam, de elment a motivációm és abbahagytam (mármint csak az étkezést), viszont azóta nem tudok megenni péksüteményeket, nagyon keveset tudok enni, kb délutánig alig szokott lenni étvágyam. Ez miért van? A két hetes életmódváltásom előtt össze vissza ettem mindent.

2019. aug. 29. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Hozzászokott a szervezetek a rendszeres étkezéshez
2019. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*szervezeted
2019. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a szervezeted hozzászokott a jóhoz, és most tiltakozik a vacak péksütik ellen. Mi lenne, ha megint egészségesen ennél? Úgy sem tudsz normális mennyiséget enni?
2019. aug. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egészséges ételből tudok enni normális mennyiséget, viszont étvágyam délutánig alig szokott lenni. Egyébként azért hagytam abba, mert kicsit untam, hogy majdnem mindíg ugyan azt ettem, meg igényesebb is volt megcsinálni.
2019. aug. 29. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!