Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A Lidl pékárukban (pl. Mogyóró...

A Lidl pékárukban (pl. Mogyórókrémes párna, margherita snack stb. ) mennyi kalória van, illetve hol lehet ennek utánajárni? Diéta miatt érdekel, de igyekszem nem enni ilyeneket.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 27. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a lidlben nincs mogyorókrémes párna
2017. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Elvileg az ár mellett van egy jókora apróbetüs rész, ugy tudom ott le van irva, bár amiket felsoroltal azok viszonylag uj termekek, ott mar nem tuti ez. Az pékségesnéni biztosan tud segíteni mert nekik van egy reszletes listajuk a pekarukrol.
2017. ápr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Diáta alatt én nem ennék ilyeneket.
2017. ápr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is pont azt akartam írni,hogy tök mindegy,hogy mennyi kalória van bennük,hiszen egy merő mocsok az egész.
2017. ápr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Hát igen, tudom hogy nem kéne, de néha suliba menet oda tudok beugrani vásárolni, jobb mintha mekiben ennék :D
2017. máj. 4. 17:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom régi kérdés, de az előttem válaszolónak mondanám hogy a diéta szimpla matek, tehát fogyni ugyanúgy lehet ha valaki betart egy kcal keretet. Most az hogy 4 csokis párnát eszik valaki vagy 500 tonna uborkát az ebből a szempontból mindegy
2018. jún. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!