Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit igyak, ha szeretem az...

Mit igyak, ha szeretem az üdítőt, de nem akarom mérgezni vele a szervezetem?

Figyelt kérdés

Volt olyan időszak, amikor csak üdítőt ittam, de próbálom leszoktatni magam. Viszont néha rettenetesen hiányzik, ha csak vizet iszok tartósan rossz ízű lesz a szám is, hiányzik valami íz.

Milyen egészséges alternatíva létezik az üdítőre?



2019. szept. 11. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Citromos víz esetleg fokozatosan csökkentett cukorral, 100%-os gyümilevek, v ízesített ásványvizek. Sok sikert!
2019. szept. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
*Esetlek alove vera innivaló még, ezis egészséges, bár cukor lehet h van bennük.
2019. szept. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Piroska light szörp
2019. szept. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Picipok2128 ***** válasza:
25%
Vodkát.
2019. szept. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért kelleett lepontozni? Áh érdekes emberek vannak.
2019. szept. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Frissen facsart narancslé, almalé, csinálhatsz sárgarépa levet is, cékla levet, esetleg bodza/hársfa tea mézzel és citrommal jéggel lehűtve. Csipkebogyó te is nagyon egészséges ital.
2019. szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ihatsz cukormentes teákat: mate teát, zöld teát, áfonyalevet, gránátalma levet. Vegyél kókusz tejet és idd azt!
2019. szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!