Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért kívánom ennyire a húst,...

Miért kívánom ennyire a húst, ez egészséges számomra ha szervezetem ennyire kívánja?

Figyelt kérdés
Gondolom azt hogy amit a szervezet kíván az egészséges, ugyanis szinte hús függő vagyok, egyszerűen annyira kívánom a húst tojást sajtot hogy az eszméletlen... zöldség gyümölcs kenyérfélék szénhidrátot abszolút nem kívánom, zöldséget is nyammogva eszek meg, szinte kihányom. Miért van ez az eszméletlen hús étvágyam, mitől lehet ez? És mit csináljak?
2019. márc. 14. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hozzászoktattad magad a húshoz, érdemes lenne több vegetariánus ételt enned, az is finom ha jól van megcsinálva.
2019. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az az egészséges amit a szervezet kíván akkor az átlagember számára a csoki chips meki kombó lenne az egészség kulcsa :D ekkora hülyeséget meg eletemben nem hallottam.
2019. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De a szervezetem csak tudja már mire van és mire nincs szüksége...
2019. márc. 14. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
A te szervezeted ennyi trollkérdés után amit felteszel szerintem azt se tudja hogy fiú vagy- e vagy lány.
2019. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmilyen függőség nem jó, bár húsfüggőségről eddig még sosem hallottam.

Mit csinálj? Legyél zerocarber, vagy ha zavar ez a "függőség", egyél mást is, legalább zöldségeket.

2019. márc. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!