Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik az egézség telenebb? A...

Melyik az egézség telenebb? A Hell, vagy a Monster?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mind 2 egézségtelen.

2019. szept. 17. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mint ahogy írtad, mindkettő, de nyílván az összetevők határozzák meg, hogy az egészségtelenebb. Minél több adalékanyag van benne annál egészségkárosítóbb.
2019. szept. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Monster vagy jóval cukrosabb, de nem annyira, mint régen, vagy a Hell-ben van több szénsav, de, ha kipróbálod és kirakod, hogy a szénsav eltávozzon belőle, utána érezheted, hogy melyik a cukrosabb. Nyilván ott a fő "méreg" a cukor. Persze lehet benne bőven más is, ezért érdemes megvizslatni az összetevőket (akár a cukrot is és nem kell állni hagyni kint) és utána járni, hogy mi micsoda. :)
2019. szept. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanannyira egészségtelen mindkettő igazából. A Monster nagyobb kiszerelés szóval ha azt fogyasztod akkor tényleg max heti 1-2-t igyál, bár a Hellből sem ajánlanék sokkal többet. Mértékletes fogyasztás mellett egyikből sem lesz komoly problémád, ha emellett visszafogod a többi forrásból a cukorbeviteledet, mert az tényleg nagyon sok van bennük.
2019. szept. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az előttem szóló mondta. De létezik zéró változat is mindkettőből ;)
2019. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!