Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az, hogy sokszor...

Miért van az, hogy sokszor beleszédülök a kulázásba?

Figyelt kérdés
Ilyen hell-es doboz vastagságúakat szoktam kulálni ilyenkor. Napi 2x 3x szarok van, hogy ugyan olyan vastagat de nem mindig szédülök bele mindbe.

2017. nov. 12. 04:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem viszel be a szervezetedbe elegendő folyadékot és/vagy növényi rostot, így a béltartalom besűrűsödik, hasprés alkalmával pedig hirtelen vérnyomás-emelkedés következik be egyes agyi területeken, míg mások nem jutnak elegendő vérhez (ez utóbbi vezet a szédüléshez).
2017. nov. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen..a kellemes szarásnak is vannak bizonyos feltételei, amit az előttem szóló már vázolt.
2017. nov. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ez nem igazán oké! még a végén agyvérzést kapsz sza..s közben mint szegény T.Pista bácsi.napi 2 x 3 szor? akkor valami nem stimmel.esténként igyál száraz vörösbort, de ne 1 pohárral ahogy elismerik az orvosok, hanem 0.5 0.75 litert.én is ennyit iszok,kávé és reggeli után olyan könnyen,és bőségeset ürítek, öröm nézni.van hogy 2x kell a wc-t lehúznom. ,és utána szinte lebegek, olyan jól vagyok.
2017. nov. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Napi másfél 2L vizet megiszok, csirkemell, rizs, brokkoli visu levesen élek általában :D brokkolin kívül más zöldséget mondjuk nem eszem.
2017. nov. 14. 06:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
a brokkoli megfogja a székletet!
2017. nov. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!