Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni vágyók! Mennyi kalóriát...

Hízni vágyók! Mennyi kalóriát visztek be átlagosan? Mennyit sportoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Általában a fogyókúra gyakoribb kérdés, de tudom hogy rajtam kívül vannak még akiknek a hízással/erősödéssel gyűlik meg a bajuk. Én egy 158 cm magas, 42 kilós lány vagyok, genetikámnál fogva vagyok ilyen vékony.. Szeretnék magamra legalább +5 kilót. Voltam 45 kiló is mikor sportoltam, azzal tökéletesen meg voltam elégedve, szerettem az alakom.


Most újra bele akarok vágni! Sikersztorik érdekelnének és hogy ti hogyan értétek/tervezitek elérni el a változást. Ha előtte/utána lévő adatokat leírnátok, az is érdekelne!



2019. szept. 21. 12:53
 1/2 ThisIsNotHuman válasza:
Szia! Nekem is ugyan ilyen problémáim vannak, nekem az edzőm azt tanácsolta, hogy egyek sok rízst,húst,zöldséget,( reggel fehétjedús ételeket egyek,pl: tojádeántotta ,estefele lehet joghurtot vagy túrót)de tényleg sokat, és edzésnél pedig több súlllyal csináljak kevesebb darabszámot( pl ne 5x50guggolás 10 kilóval hanem 5x15 de 50kg-al) Én anorexiás voltam, 173cm-vel voltam 45 kg, aztán elkezdtem edzeni, már másfél évet edzettem de abbahagytam koli miatt, most 56kg vagyok :)
2019. okt. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azta hát gratulálok! Már csak azért is, mert anorexiából gondolom nagyon nehéz kilábalni. Én szerencsére szeretek enni, meg feltűnik hogy vékony vagyok és görcsösen akarok már változtatni rajta.. Most én is visszavezettem az edzést, csak kezdésnek valamiért nem akarok edzőterembe járni..:D Szóval itthon edzek egyelőre kisebb súlyokkal.


Köszi a kaja tippeket is!

2019. okt. 5. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!