Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit sportoltok átlagosan...

Mennyit sportoltok átlagosan egy héten, és alapjában véve mi a véleményetek a sportolókról? Ja, és mi a kedvenc sportotok és miért? Milyen sportot néztek szívesen a tv-ben/élőben, amit magatok nem űztök?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat előre is :) Én eddig csak hosszútávú hobbifutó voltam, most elkezdtem triatlonozni, mert jövőre meg szeretném csinálni az Ironmant Nagyatádon. Ezenkívül 5 évig röpiztem, 1 évig kosaraztam, 1 évig fociztam, 1 évig szinkronúsztam. Nézni imádom az atlétikát, rugby-t, ausztrál focit, úszást, kedvenc focicsapatom meccseit, triatlont, öttusát.
2009. aug. 14. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Evezek, hobbiból pedig focizni szoktam. Nézni a focit, kézilabdát, vízilabdát, extrém sportokat, úszást, kajak-kenut szeretem. Meg mindent ami aktuális :)
2009. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát először is irigyellek ezért a sok mindenért. Én csak hosszútávfutó lennék, de ezt nagyon imádom, még így vén fejjel (47) sem tudnám nélküle elképzelni az életemet. Mivel sajnos dolgoznom is kell, így csak heti 70 km körül futok négyszer tipikusan a következő bontásban: 12-12-18-30. A 30-ból legalább a fele hegynek felfelé, és 12-őkben is van egy domb.


Bevallom, hogy semmilyen sportot nem nézek, mindegyik alapvetően untat. Olyan néha volt már, de csak szökőévben egyszer, hogy csak úgy hevertem a tv előtt, és nem volt semmi jobb, ráfanyalodtam mégis valami sportra, és mondjuk egy fél óra után elkezdtem megérteni, hogy mi is ez, és valamennyire beleéltem magam. Ilyen volt a sílesiklás. Siklott, siklott a sok unalmas figura, és aztán úgy a 20. környékén már az indulásból meg tudtam tippelni, hogy milyen lesz a folytatás, és elkezdett érdekelni. De nem tartósan.

2009. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

hosszútávfutó, yeahh :9

más vki??

2009. aug. 22. 23:40
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hali


Én konditeremben szoktam edzeni heti 3szor, ez a biztos. Mellette időközönként csinálok másik sportot is: úszás, foci, kajak-kenu-evezés vagy évközben squash, ezek lényegesen pörgősebbek így kardió edzésnek tekintem őket :)

Kedvenc sportom sincs, mert én nagyjából az összes sportot imádom! Tv-ben szívesen nézem az Atlétikát illetve a kajak/kenu vagy evezés versenyeket, továbbá van kedvenc focicsapatom akiknek a meccseit ha kell neten de mindig megnézem.:p

2009. aug. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
75%
...azt írtad meg szeretnél csinálni egy Ironman-t Nagyatádon...Ez nekem is célom:PÚszás mennyire megy jól?
2009. nov. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Rugby!

Két és fél éve játszom Gyöngyösön!

2010. jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az Ironman-re visszatérve: az úszás a leggyengébb számom, az csak kötelelző harmadikként vállalom be. De a tekerés és futás jól megy :)
2010. jan. 13. 14:11
 8/14 anonim ***** válasza:

szinkronúszok 6 éve, lovagolok 5 éve, és a szinkronúszás keretében 1 éve balettozok, és síelek 9 éve

úsztam 1 évig szinkron előtt, balettoztam 1 évig

imádom nézni a lovas sportokat, szinkronúszást, síelést, deszkát ...

13/L

2010. máj. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

és balett: heti 1 óra

szinkron: heti 8 óra

lovaglás: heti 4 óra

síelés: évi 2-3 hét :D

2010. máj. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

utolsó: hmm, nem semmi amit csinálsz, látom, a sport az életed. :)

De van így időd rendesen a tanulásra is?

2010. júl. 8. 01:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!