Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek? A többi lent.

Tomszi 21 kérdése:

Mit tegyek? A többi lent.

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy akár mennyit eszem nem tudok hizni csak fogyni pl: 2 hónapja 52 kg voltam ,most jelenleg 47 kg vagyok . Napi szinten 3-4-5-ször eszem vegyesen táplálkozóm és még táplálék kiegészitő vitamint is szedek (régen ki próbáltam az étvágy gerjesztőt is de nem segitett semit), persze vannak napok amikor nem eszem megfelelően de ilyenkor általában müzlit,gyümölcsöt,snac-eket meg különbőző magvakat(mogyoró,dió stb..) eszem de ez általában csak havi 1-2 alkalómmal van. Sportólni nem tudok mert fulladok,de szoktam sokat sétálni és tornázni.

Amúgy 28 éves férfi vagyok, és 17 éve EPILEPSZIÁS (Lamolep,Topamax, a gyógyszereim).


2019. okt. 15. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
megpróbáltad kivizsgáltatni? ha nem, akkor jelezd a háziorvosnak- lehet pajzsmirigy túlműködéstől kezdve rengeteg minden.
2019. okt. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2019. okt. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!