Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék fehérjedúsan...

Hogyan tudnék fehérjedúsan étkezni koliban, hogy ne menjen rá az összes pénzem?

Figyelt kérdés
Már ötödik éve vagyok kolis és most döntöttem úgy, hogy edzőterembe fogok járni és mellette fehérjedúsan akarok étkezni, izmosodás gyanánt. Azonban az a probléma, hogy a kolis ebéd amit fizetek nem nagyon egészségesek. Csak vízforraló, mikrohullámú sütő áll rendelkezésemre, így elég nehéz lehet megoldani. Nem akarok rengeteg pénzt rá költeni, de valahogy mégis szeretnék helyesen táplálkozni. Hogyan tudnám ezt elérni?
2019. okt. 27. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A testépítés nagyon drága hobbi, ha komolyan csinálja az ember. Szerintem annyit és azt egyél csak, amit meg tudsz engedni magadnak, és ne eddz túl sokat, mert lehet, hogy épp az ellenkező hatást éred el vele. Nincs jó és olcsó fehérjeforrás, ha ezt mondjuk napi pár száz Ft-ból meg akarod úszni.
2019. okt. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem napi pár száz forintra gondoltam napi keretnek, de azért több tízezer forintot sem szeretnék elkölteni naponta vagy akár hetente srm.
2019. okt. 27. 12:04
 3/6 A kérdező kommentje:
*sem
2019. okt. 27. 12:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tej sajt és a kínainál csirke, már ha az tényleg csirke
2019. okt. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A tejet nem javaslom, de néha sovány túró mehet, de lehetőleg este, ha napközben van más is, mert lassan szívódik fel. Kezdetnek mondjuk beruháznék egy főzőlapra. Ha az nincs, rá vagy kényszerülve a drága, bizonytalan, és fehérjeszegény készételekre. Ha lesz, mehet rizs, csirkemell, párolt zöldség.
2019. okt. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. okt. 28. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!